субота, 25 лютого 2017 р.

Подушка в техніці "сhenille".


Супер спосіб для боротьби з не дуже цікавими клаптиками тканин, які ні в кут , ні в двері , як то кажуть. Знаю , що у цій техніці люди роблять шедевральні речі . А для мене - це дуже гарний спосіб творчо позбутися багатьох речей , які шкода викинути , а для шиття вони не сильно годяться. От якраз для тої техніки можуть бути дуже цікавим матеріалом. І можна зробити багато гарних килимків , подушок , накидок на дивани та ліжка. 10 коментарів:

 1. Класснючая подушка получилась! Давно мечтаю что- нибудь сотворить в этой технике.

  ВідповістиВидалити
 2. Я тоже мечтала , мечтала , потом надоело мечтать и попробовала . Раньше была уверена , что нужны целые куски ткани для перекрывания нужной поверхгности полотна . Но теперь знаю , что только нижний и верхний слой обязательно нужен целый, а все остальные могут быть из кусочков . А это в свою очередь - огромные возможности для творческого "истребления" ненужных кусочков в доме .

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я не знала, что прослойку можно из кусочков! Да, век живи, век учись...

   Видалити
  2. Вот и для меня это было своего рода открытием .

   Видалити
 3. Тут треба багато пробувати і експериментувати, виходять речі несподівані і гарні. Люблю щіткою розчісувати... :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Згідна повністю з тобою - варіантів може бути безліч . Навіть светри , що збіглися в машинці можна всередину запхати.Пробувати і експериментувати - саме так.

   Видалити
 4. Пора й мені зі своїми мішками так розпралятися. Твої роботи надихають на подвиги.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я дуже рада , що такі маленькі відкриття надихають . Тільки обовязково прокладати шовчик потрібно на всіх клаптиках по косій - і тоді жодна ниточка не буде втікати після прання і після щітки .

   Видалити